wz

Pavel's Web

Tato stránka je ve vývoji (Seien Sie geduldig)

Tipy pro dnešní den

28.3..2006 He, tak se z toho tady stává docela občasník nebo spíš mrtvá stránka. Neni prostě čas. 

Ale, teď sem obdržel SMSku od pana Topolánka, kterého teda moc v lásce nemam. Psal to jako reakci na jeho předchozí SMSkování s redaktorem bulvárního ŠÍPu, cituji:

Kdo chce psa bit, hul si najde, neboli jak uplést z h.... bic. S novinari je to tezké. Koupis cednik, tece. Zalepis diry, necedi. Kolik tresni, tolik visni.

:D:D A tímhle mě fakt dostal... Smál jsem se tomu celej oběd, až se na mě otáčeli všichni z menzy :):)

 

1.6.2006 Na oslavu ukončení docházky ve 2. vysokoškolním roce přidávám jeden příběh, co jsem slyšel v metru od dvou pracantů, kt. se vraceli v podnapilém stavu ze stavby jeden s dvoumetrovou vodováhou (vypadal jako Mel Gibson:) a druhej (takovej fousáč, poloviční motorkář) s pytlíkem nějaký izolace v ruce:

Čeče, sem jel taky v autobuse s toudle vodováhou a přistoupili ňáký lidi a chytli se jí... Taxem ji pustil, du k řidiči a poudám: "Zabrzdi!" Řidič: "Co?", "Povídám ti zabrzdi!", "Proč jako?", "ZABRZDI, uvidíš, co bude!" Tak přišláp brzdu a teď všichni ty štyry lidi utíkali s tou vodováhou dopředu...

19.5.2006 Přátelé, už ste si někdy čistili zuby tak fajrontsky, že ste zlomili kartáček? Pozdějc vám sem dám fotku :)

13.5.2006 Taky vás štve, že se vám při zavazování bot občas vyndají tkaničky z poslední dírky? Vymyslel sem zlepšovák! Mam pro vás řešení! - Udělejte si na koncích tkaniček uzlíky!!!

10.5.2006 Nějak to flákám, ale mam tady jeden nápad: Víte, proč sami sebe vždycky vnímáme jinak než nás vnímají lidi okolo nás? Protože v zrcadle se vidíme zrcadlově obráceně, tzn. znamínko, kt. máme na levé tváři se v zrcadle jeví jako, že je na pravé tváři :) A řešení? Tzn. jak to udělat, abysme se opravdu viděli tak, jak nás vidí druzí? NECHTE SE VYFOTIT!!! :-D

13.3.2006 Po dlouhý době zase jeden typ... teda tip: Neproseďte u počítače mládí (hlavně u mailu, ICQ, v návštěvních knihách atd. - jako já), děte se rači občas na chvíli projít ven :)

1.2.2006 Tak sou hořký i ty malý pomeranče... tak teda už nevim, co má čověk  kupovat... ode dneška se vracim k zemědělčení a vypěstuju si vlastní...

1.2.2006 Když jdete do obchodu, zkontrolujte si, že ste zrovna nezapomněli peněženku...a když je to náhodou supermarket, tak i kolik máte na kartě :)

27.1.2006 Zubař: Pozor: slůvko pacient asi vzniklo z anglického patient-trpělivý, takže když jste objednání na 7:15, v 7:45 ještě doktorka dopíjí kafe, v 8:05 nastoupíte a za štvrt hodinky ste hotoví i s rentgenem a další železem v zubě, je to uplně v pořádku :)

22.1.2006 Víte, kdy může jít člověk po nevzhledné lesní cestě plné vody v noci bez baterky, aniž by se bál, že šlápne do louže? (: oulun dop unputs 51 ej zydk

20.1.2006 Když se chcete něco naučit na zkoušky - nepouštějte si počítač.... A už vůbec ne ICQ!!!

17.1.2006 Příhoda: Seděl ve vlaku pán se svoji dcerou (evidentně lidi z vesnice, v Praze na nákupech - Byli možná taky trochu jednodušší :). Na trzích si koupili elektronickou kočku, která zamňouká při každém "pohlazení". Když ovšem byla kočka v igelitové tašce dcera povídá: "Vyndej ji, ať nemňouká..." Po chvíli přesouvání kočky z místa na místo dcera prohodí: "He, to budou lidi v autobuse koukat!" a táta na to: "Cože? .... v životě neviděli kočku...?" "...kočku jo, ale že by ji tahal někdo v igelitce... :) ". Nutno eště podotknout, že kočka putovala zpátky do tašky a tak celou cestu (až do Kolína, kde lidi vystupovali) řádně hlásila všechny zatáčky :)

17.1.2006 Umíte jednou rukou rozdělat žvýkačky a ještě si jednu vzít?

13.1.2006 Než půjdete do sprchy, přesvědčte se, jestli teče teplá voda :( :D

12.1.2006 Nekupujte si ty velikánský pomeranče: 1) Jsou málo sladký a trochu hořký (právě je je jim) 2) Bez tak jsou uměle vyhnojený nebo dokonce možná geneticky upravovaný

Poslední aktualizace: 28.03.2007

© Pavel Bláha (všechna práva vyhrazena)